Home Navigáció: Főoldal Klímaszerelési részletek
Klímaszerelési részletek

Split klíma telepítési ár

Split klíma berendezések telepítése és beüzemelése esetén, amennyiben az elhelyezés 1 faláttöréssel jár és maximum 2 méter a távolság a kültéri és a beltéri egység között, a szerelési ár nettó 35.000 Ft bruttó 44.450Ft. Abban az esetben, ha a kültéri és a beltéri egység távolsága meghaladja a 2 métert úgy további bruttó 5.000Ft/fm szerelési díjat számítunk fel.

Nehezen megközelíthető helyek és egyedi szerelés esetén az árváltoztatás jogát fenntartjuk!

(állványozási munkák,magas épületek)

Kiszállási díj:

Szabolcs- Szatmár- Bereg megye és Hajdú- Bihar megye területén végzendő klímaberendezés telepítése estén a kiszállás ingyenes. Egyéb esetekben 80 Ft/km.

Előcsövezést is vállalunk!

Építkezik, felújít vagy átalakít és még nem döntötte el milyen klímaberendezést vásárolna de szeretné az épületet előcsövezni, mi ezt is megoldjuk. Bővebb információkért hívja ügyfélszolgálatunkat vagy küldjön üzenetet az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címre és mi választ adunk kérdéseire.

Az árak tájékoztató jellegűek, egyedi esetekben eltérhetnek. Egy helyen történő több klímaberendezés telepítése esetén kedvezményes árajánlatért vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal vagy küldjön üzenetet az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címre.

A klíma készülékek szerelési munkálataira 3 év garanciát vállalunk!

3,6 kW-ig 3,6 kW felett
Kazettás