Home Navigáció: Főoldal Fizetés
Fizetési módok

Az alábbiakban részletesen tájékozódhat a fizetési módok között, hogy kiválaszthassa az Ön számára legmegfelelőbbet.

Banki átutalás
Banki átutalás esetén a rendelés személyes ellenőrzését követően e-mail-ben tájékoztatjuk az utalással kapcsolatos teendőkről. Miután a számla kiegyenlítésre kerül, akkor teljesítjük a megrendelt szolgáltatást, illetve postázzuk az esetleges csomagot az Ön számára, attól függően, hogy mit rendelt.

Utánvétel

Utánvétellel történő fizetés választásakor, a rendeléskor megadott adatok alapján a szállítási címére elküldjük a megrendelt termékeket. Ebben az esetben a futárnak kell fizetnie, akkor amikor a csomagot kézbesítik. Amennyiben a rendelése nem csak terméket, hanem szolgáltatást is tartalmaz, úgy a kívánt szolgáltatást az utánvételi összeg cégünkhöz történő beérkezését követően tudjuk nyújtani.

Készpénzes fizetés

Készpénzes fizetésre nagykállói ügyfélszolgálatunkon történő személyes átvétel esetén van lehetőség!